VIP – informacje praktyczne

WERSJA DO DRUKU [PDF]

Koleżanki i Koledzy 😊,

Jest nam niezmiernie miło, że przyjęliście nasze zaproszenie do udziału w 31 Ogólnopolskiej Spartakiadzie Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego w Mielnie.

Przekazujemy niezbędne informacje, aby ułatwić Wam dojazd oraz uszczegółowić program pobytu w Mielnie.

  1. Rezerwacji w hotelu Ferry Resort w Mielnie (ul. Wakacyjna 4) dokonaliśmy dla Państwa od 18 maja od godz. 12.00 do 21 maja do godz. 12.00 (wg zgłoszeń).
  2. Zapraszam szczególnie na kolację VIP „Uczta z Sekretem” w dniu 20.05.2023 r. w hotelu „Royal Park” w Mielnie (ul. Wakacyjna 6 – obok hotelu „Ferry” ) o godz. 18.00, której sponsorem jest firma WAVIN.
  3. Program spartakiady jest dostępny na stronie Spartakiady. Dodatkowo w dniu 20 maja (sobota) w godz. 11:00-14:00 odbędzie się Konkurencja Prezesów.Wyjazd z hotelu „Ferry” w Mielnie o godzinie 11:00. Konkurencja Prezesów nie wymaga żadnych szczególnych predyspozycji ani stroju (wygodny, sportowy), a tylko dobrego humoru. 😊 Zachęcam do udziału!
  4. Dodatkowe informacje dotyczące transportu i innych spraw organizacyjnych przekażemy na miejscu w hotelu. Przy zameldowaniu w hotelu, otrzymacie Państwo pakiety spartakiadowe i wszystkie niezbędne informacje.

Pozostaję do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu 608 696 317.

Wioletta Dymecka
Prezes Zarządu Ekoprzedsiębiorstwa Sp. z o.o. w Mielnie