Kategoria zdarzenia: Konkurencja

Konkurencja prezesów

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. „Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To ja mówiłem – Jarząbek.” 🙂 Zapraszamy prezesów do wzięcia udziału w tajemniczej, ale jakże emocjonującej konkurencji. Nieodgadniona, enigmatyczna i zagadkowa – to najlepsze określenia tej batalii.

Czytaj dalej

Gra komputerowa

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. NAZWA GRY to jedna z najpopularniejszych gier stworzona do gry w sieci, która dość szybko podbiła serca wyrafinowanych graczy (i nie tylko). Przewidujemy kilka stanowisk dla chętnych graczy. Zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury przez formularz.

Czytaj dalej

Cornhole

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. Cornhole to amerykańska gra polegająca na wrzucaniu woreczków z kukurydzą do otworu w pochyłej platformie, oddalonej od rzucającego na odległość ok. 9 metrów. Gra poprawia koordynację ruchową. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził.

Czytaj dalej

Piłkarski bilard

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. Taktyka rodem z bilarda i finezja rodem z piłki nożnej – te umiejętności przydadzą się podczas gry w piłkarskiego bilarda. Piłki oznaczone są różnymi kolorami i cyframi, podobnie jak w bilardzie. Gra odbywa się zgodnie z zasadami bilarda, ale wykorzystuje umiejętności piłkarskie uczestników! Kto jako pierwszy strzeli piłkę do […]

Czytaj dalej

Blazepod – refleksometr

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. BlazePod to innowacyjne urządzenie, z którym poprawisz cechy motoryczne i jakość treningu indywidualnego i w grupie. Docenili je sportowcy oraz miłośnicy aktywności fizycznej na całym świecie.

Czytaj dalej

Mega piłkarzyki

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. Kto z nas nie grał w dzieciństwie w piłkarzyki? Naszą kolejną konkurencją będą właśnie one, ale zaraz… piłkarzykiem będziesz Ty. Poczuj się jak prawdziwy piłkarz i zapisz się do konkurencji już dziś.

Czytaj dalej

Rowery wodne

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. Spragnionych wodnych konkurencji Spartakiaderów zapraszamy do roweru wodnego. Tu liczy się siła mięśni i odrobina szczęścia.

Czytaj dalej

Kajak oceaniczny

Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistej konkurencji. W ramach 31 Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji zorganizujemy Regaty Kajakowe. Konkurencja będzie rozgrywana przy pomoście ośrodka Rewita Mielno. Zachęcamy do wysłania zgłoszenia.

Czytaj dalej